John Boyd: Three most memorable things from working & watching [David Boreanaz]

18. april 2017 at 21:24 | bones-czech.blog.cz |  Social media - season 12
John Boyd asi týden po odvysílání finále napsal docela dlouhý příspěvek na Instagram (jejž nemá veřejný, proto sem nepřidávám jeho osobní fotky), ve kterém mluví o tom, co se naučil od Davida Boreanaze. John si totiž při natáčení Bones prý psal deníky s poznámkami o práci právě s Davidem. David si toho všimnul asi až o týden později a svou odpověď zakončil poděkováním za společné chvíle a slovy "love ya brother."

Osobně mi to přišlo hrozně milé, z každého rozhovoru či příspěvku na sociálních sítí je vidět, jak moc si John cení svou zkušenost v Bones a jak moc mu i za pouhé dva a půl roky natáčení přirostli herci k srdci, obzvlášť David, se kterým trávil nejvíc času a kterého jako herce evidentně velmi respektuje.

Těmi třemi nejpamátnějšími věcmi, které si z práce s ním a sledování odnesl jsou:

1. Vaše rodina a zdraví jsou na prvním místě. Nic není důležitější než to. Nechte si dost energie, abyste se o ně postarali a o sebe. Žádný seriál není důležitější, než to.

2. Čím tvrději pracujete, tím snáz to vypadá. Schopnost soustředit se a být zcela svobodný a volný, hrát, to vychází z let tvrdé práce a vývoje vlastní techniky. Vy jste toho strůjcem. Stůjte si za tím. Je to VAŠE práce chránit si svůj proces a věřit v něj. Buďte připravení a ochotní bojovat za něj.

3. V každé scéně našel něco výjimečného. Doslova POKAŽDÉ našel způsob, jak do toho vložit něco zcela jeho vlastního. Jak přijít s něčím nečekaným. Lidé se jistě budou snažit předpovědět, co uděláte. Je to jejich přirozenost. Překvapte je a překvapte sebe. A možná budete skákat radostí, budete pořád nadšení i po dvanácti letech, při natáčení 246. epizody toho samého seriálu.


 


Comments

1 tom-w-hiddleston tom-w-hiddleston | 19. april 2017 at 19:13 | React

mno tak to je teda ale niečo a určie sa to nestáva až takto aby si niekto písal o pradi takýto denníček, ale je to jednoznačne pekné a ešte milšie ako na to zareagoval David :D  :-D, je vidieť, že sa stali veľmi dobrými priateľmi čo je skvelé, a tie najpametnejšie veci tak to je ta krásne napísane, mi ale vieme, že je David supeechlap :D  :D  :D určite sa mi to páčilo ako ho ocenil to padne určite zadobre každému kto tvrdo pracuje a stará sa o rodinu :-)

2 Abby Abby | Email | Web | 20. april 2017 at 21:56 | React

Tak to je moc hezky napsaný. :-) Hlavně ta první. :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement