TV Guide Magazine's Facebook Live Chat w/ Michael Peterson & Hart Hanson

6. april 2017 at 12:09 | bones-czech.blog.cz |  video interviews

Den po odvysílání finále si magazín TV Guide pozval na svůj live video chat tvůrce Bones Harta Hansona a showrunnera Michaela Peterson, kteří mluvili o samotné finální epizodě a další věcech [FOTO].

Marisa se ptá na reakce na finále, tak Michael říká, že se zdají být převážně pozitivní, epizoda dostala "áčko" od Entertainment Weekly a TV Guide, takže z reakcí měli dobrý pocit. Hart říká, že během vysílání na východním pobřezí musel (LA je na západním pobřeží a vysílá se tam o několik hodin později), odejít z Twitteru, protože mu lidé pořád psali a byli milí, dokonce i kritici, ale on lépe snáší, když lidé moc nejsou takhle milí.

Mluví také o zničené laborce, což jim připadlo jako zabití postavy. Za začátku toho litovali, protože jim to připadalo strašně depreseivní a srdcervoucí, ale také z toho byli nadšení, protože to vypadalo opravdu impozantně. Vidět laborku takhle v takovém stavu bylo pro Harta šokující a samozřejmě zneklidňující.

Nějaká fanynka se ptá, zda přežil leguán Brennanové, přičemž nejdřív Michael vtipkuje, že samozřejmě, to byla jejich hlavní starost při natáčení finále. Hart naopak vtipkuje, že byl pohřbený už s Vincentem Nigelem Murraym (který ho jednou měl na hlavě jako klobouk). Michael ale nakonec říká, že umřel příšernou smrtí.

Hart také mluví o svém původním nápadu s číslem 447. Musel by to být samotný sub-plot, kdy by Booth potřeboval nutně vědět, co to číslo znamená a nakonec by to byla věta z nějaké knihy o tom, jaká je Brennanová výjimečná žena (a snad by to zjištění nějakým způsobem zahrnovalo buď Sweetse nebo třeba Dr. Wyatta); tady Hart také připomíná, že on by Sweets nikdy nezabil, to bylo rozhodnutí Stephena Nathan, byl to sice dobrý příběh, ale on by to neudělal, Sweetsovu nepřítomnost - aby JFD mohl režírovat svůj film - by vysvětlil jinak).


Co se týká Hodginse a Angely, oni dva nebyli součástí původního plánu. TJ a Michaela se na sebe začali dívat při záběrech a oni tak viděli, že B&B nejsou jediný, kteří mají chemii. Později si také Hart myslel, že čím déle budou oddalovat B&B, tak potřebuje nějakou dvojici, která bude tvořit pár.

Tušení Hodginse ohledně jejich druhého dítětě bylo správné a podle Michaela opravdu budou mít kluka. Hartovi přišlo geniální, že na konci finále udělali z Hodgins doslova krále laborky.

Jejich oblíbené epizody, pro Michaela jako fanouška je to epizoda 2x09, a pak jako producenta předposlední epizoda, kvůli odlišnému formátu. Hart na to prý pokaždé odpovídá jinak, ale líbily se mu hlavně vánoční epizoda v první série, která byla silně zaměřená na postavy; také říká, že velká rodina Zacka byla inspirovaná skutečnou rodinou Erica Millegana; dále epizoda z pohledu lebky, také The Doctor in the Photo, a ta, kdy je Booth v kóma po operaci nádoru na mozku. Má rád takové zvláštní epizody. Michael vzpomíná také na to, jak ve vánoční epizodě prvně zjistil, jak je TJ svalnatý. Na to prý přišel Hart, protože ho TJ pořád objímal, to samé s Eugenem Byrdem (proto se pak ukázali bez třička).

Co se týká squinternistů, Michael říká, že nejraději měl asi Vincenta, kvůli jeho faktům, vždy když ho psal, musel hledat nová fakta; Ryan je prý jeden z Hartových oblíbených komediálních herců. Hart prý měl také mnohem radši Daisy než kdokoliv jiný (tím myslí, ze strany díváků, kteří ji moc nemusejí/li).

Boothovo číslo 22705 je skutečné číslo na odznaku skutečné osoby, která byla nějak významná pro seriál, Hart si není jistý, zda to může opravdu říct, i když si myslí, že to není tajná informace, ale radši to přímo neříká. Zmiňuje však, že snad ta osoba byla ve finále (tak mě napadá, že to byl ten jejich policejní konzulant Michael Grasso).

Hart s Michaelem ještě zmiňují, že nikdo nemá rád jídlo tak, jako Stephen Nathan, takže kdykoliv ve scénáři přirovnali tělo k nějakému jídlu, byl nadšený. Hart vzpomíná, že Stephen jen jednou za celou dobu řekl, že skončí a to, když režisér předposlední epizody druhé série - táta Emily Caleb Deschanel), chtěl nahradit tajnou ingredience v makaronech se sýrem z papriky na kmín, a Stephen řekl, že pokud to změní, tak končí. Pro Harta je nepochopitelné, že by něco takové bylo pro někoho tak důležité. :D

Nakonec přijde řeč na fanoušky, ale Hart o nich nechce mluvit, protože ho to dovádí k pláči a nechce brečet na kameru. Bones fanoušci jsou otravní, citliví, vášniví a tak zainteresování - což je všechno ale dobře, ticho by bylo horší. To díky jejich neodbytnosti seriál běžel 12 sérií.

 


Comments

1 Janka Janka | 6. april 2017 at 14:31 | React

Vždy keď som pozerala nejaký seriál, mala som obľúbené postavy. No a v tomto je pre mňa Bones výnimočný. Milovala som asi všetky postavy okrem Avalon (neviem prečo, skrátka nie). Nikdy zo pre mňa nebolo len o Boothovi a Brennanovej. Angela, Hogins, Zack, Sweets, Cam, bavili ma všetci internisti. Každý inak a každý niečím iným. Tento koncept, že striedať internistov bol super. Akurát včera šla v TV časť, kde sa Angela dala dokopy s Wendellom. Uvedomila som si, že ani toto mi nevadilo. Booth s Cam, tento vzťah mi prišiel v pohode. Skrátka Cam bola jeho bývalá z minulosti, chvíľku to ešte skúsili, ale nikdy som nemala pocit, že je to fakt vzťah. Mne to prišlo v seriály, že vždy bolo aj prezentované ako priateľstvo s výhodami. A ako Wendell povedal neskor Hodginsovi, vždy vedel, že má Angelu len požičanú. A bavili ma tieto križovatky. Milujem tie postavy.

2 Addie Addie | Web | 7. april 2017 at 23:25 | React

[1]: Taky to tak mám, Bones je opravdu jediný seriál, kde mám ráda všechny postavy (Avalon mi vadí jen někdy, ale taky tam byla jen párkrát, tak co) :D a i když se mi třeba z počátku nějaká postava moc nelíbí, vždycky se jim nakonec nějak podaří, že změním názor (třeba Jessicu jsem ze začátku vůbec neměla ráda a pak patřila mezi mé oblíbené), nevím, jak to dělají. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement