May 2017

Booth & Brennan | Let's Hurt Tonight

31. may 2017 at 22:58 | bones-czech.blog.cz |  fanmade
Včera jsem tak nějak neměla nic lepšího na práci (mohla jsem se učit na příští týden, ale komu by se chtělo :D), a tak jsem strávila den stříháním dalšího videa. Popravdě jsem ho chtěla udělat už od ledna (myslím s touhle konkrétní písničkou, místo toho jsem pak udělala to jiné between the raindrops), ale tehdy jsem si říkala, že posledních pár epizod seriálu mi do toho jistě poskytnou další vhodné scény... takže jsem ráda, že jsem počkala a mohla jsem použít. Tak to byl jen takový nesmysl úvod, jinak si užijte video. :)

Jen je tedy kvůli písničce bloknuté na některých (mobilních) zařízeních, ale mělo by jít přehrát normálně v prohlížeči, když ne v aplikaci, jinak na počítači by snad mělo fungovat normálně.

OneRepublic - Let's Hurt Tonight


Update: David Boreanaz - CBS Upfronts Portraits

31. may 2017 at 22:48 | bones-czech.blog.cz |  info/news
Objevily se další dvě fotky/portréty Davida Boreanaze (a jeho kolegů ze seriálu Seal Team) ze CBS Upfronts.GALLERY LINK:

Series Finale: Takeaways | Season 12 | BONES

30. may 2017 at 23:59 | bones-czech.blog.cz |  miscellaneous vids
Tamara Taylor, TJ Thyne, Michaela Conlin a John Boyd prozrazují co ukradnou z natáčení (rozhovor byl pořízen ještě v prosince před dokončením finále). Tamara vypráví o prostetické ruce z promo záběrů z druhé série, Michaela si nechala sundat cedulku 'Angela Montenegro, oddělení rekonstrukcí, TJ si zamlouvá obrazy Angely. Michaela si pak ještě vzpomíná na to, že TJ má velmi specifický rukopis, který ji rozesmívá, a na všechny složky v laborce si píše svoje repliky, takže si chce vzít jednu z těch složek, kam něco napsat. John si chce vzít diářek, který Aubrey používá na místech činu na zapisování, dostal ho, když v seriálu začal, ale říká, že asi nebyl nový, protože v něm je nakreslený divný obrázek zajíčka. Právě na tu stránku ho vždycky otevíral při natáčení.


BONES Cast » Sunnie Pelant & Gavin MacIntosh

29. may 2017 at 20:27 | bones-czech.blog.cz |  cast pics
Fotky sourozenců Christine a Parkera, kterou jsme viděli v rámečku u Brennanové v kanceláři. Sunnie a Gavin, kteří děti hráli, nafotili pro seriál několik společných fotek. Většinu jsme právě ale buď neviděli vůbec, nebo jen v seriálu, tak je fajn, že se objevila aspoň tato jako normální fotka, je totiž opravdu krásná.


Back To The Lab: A BONES Retrospective | BONES

28. may 2017 at 11:45 | bones-czech.blog.cz |  news
Edit 28/5: Dnes jsou to dva měsíce, co se vysílalo finále seriálu, a přestože je na video odkaz v menu, říkala jsem si, že i tak vám připomenu tohle skvělé retrospektivní video k Bones. Sama jsem ho viděla už mockrát, ale také pro ty, kterým třeba tehdy uniklo (protože v té době nefungovala youtube videa na blogu), tak rozhodně doporučuji. ♥

18/3: Retrospektivní video, které se ohlíží za počátkem seriálu a celým jeho vývojem. Na začátku však budete muset přežít pohled na prázdnou laborku. Hodně se obrací k pilotu, např. Hart zmiňuje, že prvním testovacím promítání se studiu nelíbí Booth, protože nebyl milý na Brennanovou, a tak místo scény ze Zackem, Angelou a Hodginsem, vymysleli na poslední chvíli scénu v kanceláři Cullena, kde před ním Booth Brennanovou obhajuje. Hart také na začátku Emily slíbil, že ji Booth nebude pořád zachraňovat, pokaždé když zachrání on ji, bude mít příležitost zachránit zase ona jeho. Také zmiňují přátelství Angely a Brennanové, uvidíte sestřihy vývoje jednotlivých romantických vztahů seriálu a tak dále. Video tedy obsahuje rozhovory s herci (přičemž Michaela, TJ, John a Tamara svoje natáčeli v prosinci, pár dní před skončením natáčení finále, Emily s Davidem pak při lednové TCA Press Tour), a producenty - Hart Hanson, Stephen Nathan, Michael Peterson, Jonathan Collier, Barry Josephson, a také scénáristka Karine Rosenthal. Dozvíme se tam spoustu zajímavosti, nebo prostě jen milých věcí ohledně záležitostí za scénou; jak oddaně na své chemii pracovali David a Emily u něj doma, o víkendech, s hereckou trenérkou a vždy přišli s něčím navíc; jaké to bylo rodinné prostředí, kam se lidi rádi vrací. Také to, že na seriál tlačili s tím, aby měl více anti-hrdinů, ale oni tvořili seriál o víře v dobro lidského ducha, je to seriál, díky kterému se při sledování cítíte lépe. A samozřejmě nechybí ani emotivní sestřihy a slzy herců, hlavně Michaely a Johna; ten je velmi vděční za to, že s nimi mohl pracovat a říká, že bez nich by nebyl nic. Všichni pak také děkuji fanouškům, David děkuje Emily a myslím, že při sledování si všichni říkáme, že děkujeme my jim. Také vás upozorním na to, že video obsahuje i pár záběrů z posledních dvou epizod, hlavně z finále. A možná bych si připravila k ruce pár kapesníčků. :'(David Boreanaz - Fanpics, Personal (NYC, Birthday)

28. may 2017 at 11:39 | bones-czech.blog.cz |  candids David
Nejnovější fotky Davida Boreanaze ze sociálních sítí, včetně dvou s fanynkami. Naprostá většina je z jeho pobytu v New Yorku, kde se s rodinou sešli i s jeho rodiči a přáteli a slavili jeho 48. narozeniny.


Parting Thoughts On The Series Finale | Season 12 | BONES

27. may 2017 at 8:24 | bones-czech.blog.cz |  previews S12

Velmi emotivní video, ve kterém TJ, Michaela, Tamara a John vyjadřují své pocity, především k sobě navzájem, a samozřejmě se to neobešlo bez slz. Johnovi TJ říká, že ačkoliv se k nim připojil pozdě, má pocit, jako by s nimi byl od začátku, považuje ho za bratra, chváli jeho talent jako herce a má ho draze rád. Podle Johna jsou všichni výjimeční, má obrovské štěstí, že s nimi mohl pracovat. Tamara si myslí, že neexistují slova, která by popsala vděk, který cítí, jsou to jedny z jejich nejdelších vztahů, zažili toho spolu hodně a byla taková radost poznávat postavy a samotné herce jako lidi. Je skvělé být kreativní s lidmi, které považujete za inspirující, krásné a překvapující. Přátelství s Tamarou je podle TJe na celý život, věděl, že pokaždé, když byla na rozpisu natáčení Tamara, nikdy by to nebyl být těžký večer. Michaele TJ říká, že tou nejjednoduší hereckou prací na světě bylo hrát, že je do ní zamilovaný; je pro něj jednou z nejvýjimečnějších lidí a je moc vděčníý za to, že jsou hráli od začátku až do konce. Podle Michaely jsou kým jsou díky práci na seriálu, každého z nich má ve svých buňkách, ani na to nenachází slova, ale je vděčná za to, že s nimi všemi mohla tohle prožít.


David Boreanaz - SEAL Team International Screening (LA, May 22)

25. may 2017 at 20:05 | bones-czech.blog.cz |  DB - events 2017
Další projekce SEAL Team se konala v pondělí, opět v Los Angeles, takže tam nechyběl ani představitel hlavní role - David. Jak jste si nejspíš všimli, pokud jste viděli trailer nebo fotky (x), součástí týmu je i služební pes; její skutečné jméno je Dita (můžete sledovat i instagram věnovaný právě ji na @ditathehairmissile) a i ona se akce zúčastnila, takže ji můžete vidět na pár fotkách.


Emily Deschanel - Fanpic, 2012

25. may 2017 at 8:56 | bones-czech.blog.cz |  candids Emily
Fotka Emily od fanouška. Jak ale jistě někteří z vás hned poznáte, nejde o novou fotku - je z roku 2012 ze dne, kdy se tehdy konal Comic Con v San Diegu, na které byla Emily s Davidem.

c: https://www.instagram.com/ejh2534/