Scene Commentaries: Michaela Conlin, TJ Thyne, Tamara Taylor, John Boyd | BONES

15. june 2017 at 17:50 | bones-czech.blog.cz |  miscellaneous vids

Když se natáčelo retrospektivní video a další rozhovory k finále, hercům byly také puštěny některé scény, aby k nim dodali nějaké komentáře. Takže kromě jejich reakcí na levé straně videí jsme se od nich opět dozvěděli nějaké zajímavosti.

První scénu prý TJ předváděl při konkurzu; Michaela se diví svým vlasům. Společně pak vypráví, že v den natáčení scény v Los Angeles strašně lilo; scéna se natáčela v Science Centre, která má místo toho střešního okna otevřený prostor, pod kterým je rybníček (kvůli kterému vlastně vznikla platforma laborky). Oni tam kvůli dešti museli dát plachtu, ale přesto na ně kapalo, což bylo i vidět na kameře, takže to pak museli graficky odstranit. Déšť navíc dělal hrozný hluk, takže se ani pořádně neslyšeli a aby poznali, že někdo dořekl svou repliku a má mluvit zas někdo jiný, museli sledovat ústa jeden druhého.


V další scéně - mimochodem na začátku hraje písnička Everything od Lifehouse, ale nevím, proč, když v originále není, ale popravdě mě to docela potěšilo, protože ji mám ráda - Michaela vypráví, že se jednalo o druhou scénu, kterou předváděla na konkurzu. Také mluví o Emily, se kterou se prý seznámila asi tři měsíce před tím, než točili pilot. Potkaly se totiž na konkurzu, Emily seděla pro ti ní a usmívala se na ní, Michaele přišla strašně milá, takže si i pak zjistila její jméno, které pak poznala, když se ptala svého agenta, kdo další získal role v seriálu.


Tamaře byla puštěna první scéna, kterou natáčela, a to tak, že hned druhý den po konkurzu, takže byla nervózní a do tři do rána se učila scénář. Jako prvního viděla Erica Millegana, který ji přivítal objetím, další poznala Michaelu, která ji ukázala, kde má přívěs. Bylo to sice z počátku zastrašující, ale Tamara by se prý nemohla cítit více vítaná, přívitaly ji krásné, přístupné a usměvavé tváře.


John vypráví zábavnou historku z natáčení, totiž herec, který hrál postavu šéfa Sanderson Chemicals se jmenoval Sam Anderson; John ve scéně neměl žádný dialog, akorát je sledoval, ale ani David and režisér Ian Toynton nevěděli, že má s nimi John natáčet; jeli spolu v dodávce, kde ho David sice pozdravil a popřál mu dobré ráno, ale netušil, kdo to je a s Ianem se divili, jestli náhodou neobsadili špatného herce, protože na roli Sandersona jim připadal příliš mladý, dokud nezjistili, o koho ve skutečnosti jde.

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement