Hart Hanson, tvůrce Bones, napsal knihu

31. july 2017 at 9:31 | bones-czech.blog.cz |  news

Někteří z vás o tom touhle dobou nejspíš už víte, ale pro ty, kteří ne; HART HANSON, tvůrce a výkonný producent BONES, napsal svou první knihu, THE DRIVER.

Hlavní postavou je Michael Skelling, bývalý armádní seržant, který vlastní společnost s limuzínami a jeho zaměstnanci jsou váleční veteráni. Skelling se stane osobou zájmu po pokusu o vraždu jeho současného klienta - to svede dohromady jeho právničku, která je i jeho přítelkyní, detektivku, která ho přitahuje, a jeho tým zraněných veteránů, s cílem očistit jeho jméno.

Kniha má, nepřekvapivě, převážně pozitivní reakce; Hart je chválen především za komplexní postavy, plynulý děj, svěží dialog a humor.

Samozřejmě není zatím přeložená, na amazonu vychází 8. srpna, takže pro anglicky mluvící zájemce si ji můžete objednat, i když věřím, že se snad brzy dostane do anglických sekcí v knihkupectvích, v lepší případě se dočkáme i překladu.
 


Comments

1 Steeeva Steeeva | Web | 1. august 2017 at 20:11 | React

mno tak keď pracoval na podombnom projekte tak by to nemal byť pre neho až taký problé a je skvelé, že jeho prvotina je takto chválena, človeku to spravý len dobre a postrčí ho do ďalšej tvorby ;-)  :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement