JFD - Spider-Man: Homecoming

10. july 2017 at 21:33 | bones-czech.blog.cz |  - jfd career

V léte 2015 jsem vás informovala o tom, že John Francis Daley, který v Bones hrál Dr. Sweetse, bude spoluautorem scénáře k nové verzi známého příběhu Spider-Man; uběhly dva roky a reboot Spider-Man: Homecoming s Tomem Hollandem v hlavní roli právě vstoupil do kin. Takže pokud jste film plánovali i tak vidět, aspoň budete vědět, že se na tvorbě podílel i John; pokud ne, třeba vás to teď navnadí. Film zatím získává vcelku pozitivní recenze.

SPIDER-MAN: HOMECOMING
Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi
USA, 2017, 133 min

Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Christopher D. Ford, Chris McKenna
Hrají: Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Marisa Tomei, Jon Favreau, Gwyneth Paltrow, Zendaya a další

Mladý Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), který velkolepým způsobem debutoval ve filmu Captain America: Občanská válka, se ve snímku Spider-Man: Homecoming začíná více sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Peter, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije se svou tetou May (Marisa Tomei) pod bedlivým dohledem svého nového učitele Tonyho Starka (Robert Downey Jr.). Peter se snaží vrátit ke svému běžnému životu - což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem větší skutky, než kterých se zatím odvážil - ale když se objevuje nový padouch Vulture (Michael Keaton), ocitá se v ohrožení vše, co je pro Petera skutečně důležité.

- csfd.cz

Premiere Of 'Spider-Man: Homecoming - June 28

imrs 803378468 ap_17180036186551
 


Comments

1 Katka Katka | Web | 24. july 2017 at 14:28 | React

Tvou předešlou informaci o jeho zapojení jsem asi přehlédla a nebo zapomněla, protože se teď divím :D, zajímavá informace, teď už si snad budu pamatovat, že není jen hercem :).
Na Spidermanovi jsem byla v kině, i když jsem to ani moc neplánovala, protože přes svou lásku k Marvelu mě zrovna tenhle superhrdina nikdy moc nebavil, nebyla jsem z toho extra nadšená, ale líbilo se mi to a rozhodně to bylo lepší než jsem očekávala :).

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement