August 2017

David Boreanaz: SEAL Team - Posters, On The Set, Interviews

30. august 2017 at 18:11 | bones-czech.blog.cz |  DB: SEAL Team

Dnes tu mám takový trochu větší update k SEAL Team. Především jsou to zase další fotky a screenshoty z videí z natáčení, pak se ale také objevily čtyři plakáty - které jsou mimochodem vyvěšené všude možně po Los Angeles.

Na stránce Hollywood Outbreak se také objevila krátká nahrávka z části TCA panelu k SEAL Team ze začátku srpna, ve které David řiká, že novou práci po Bones v podstatě nehledal, nečekal, že to přijde takhle brzy, ale když dostal nabídku na ST zaujalo ho to, protože se zaměřuje na obtížnosti, kterými členové SEAL v životě prochází, o čem se moc nemluví.


A na odkaze dramaquarterly.com/in-the-navy si můžete pustit takové delší video, jde o rozhovory s producenty SEAL Team, které jsou proložené trailerem k pilotní epizodě; akorát ke konci je chvilka, kdy David neplánově skočí do záběru, aby předal jedné z producentů Sarah Timberman dárek, zatímco hovoří. :-)

seal-team_28329~0.jpg seal-team_28429~0.jpg seal-team_28529~0.jpg seal-team_28629~0.jpg seal-team_28629~0.jpg

GALLERY LINK:


GALLERY LINK:

Booth/Brennan | I'll Stand By You

29. august 2017 at 11:39 | bones-czech.blog.cz |  fanmade
Další video na doporučení je docela dost staré, z roku 2010, ale i pokud jste ho již viděli, určitě neuděláte chybu, když si ho zopakujete. Nejspíš ve vás zanechá takový nostalgický pocit, což je zároveň dobře i špatně, ale zaručeně to stojí za to. Osobně si taky myslím, že by bylo potřeba nové video s touhle písničkou, kde už by byli, když jsou opravdu spolu, protože to prostě sedí. :)


Poděkování Emily Deschanel Davidovi Boreanazovi (2014)

27. august 2017 at 20:57 | bones-czech.blog.cz |  quotes

"Obzvlášť chci poděkovat Davidovi. Je to fantastický režisér, se kterým miluji pracovat, vedle toho, že je to můj oblíbený kolega a tak báječný přítel a osoba, kterou mám ve svém životě." - Emily Deschanel, 2014

BONES Throwback #6 - Tamara Taylor: 2006 Fox TCA All-Star Party (July 25)

26. august 2017 at 11:27 | bones-czech.blog.cz |  throwbacks

Další throwback je spojen s Tamarou Taylor. Všichni víme, že se Tamara připojila k seriálu jako Dr. Camille Saroyanová v první epizodě druhé série. Také je známé, že v epizodě 2x12 The Man In The Cell, ve které byla otrávena sériovým vrahem Eppsem, měla Cam zemřít. Takový byl původní plán, když Hart postavu vytvořil. Tamaru si však oblíbili natolik, že si tvůrci svůj plán rozmyseleli a nabídli Tamaře u seriálu zůstat. Zbytek už je, jak se říká, historie.

Druhá série ovšem začala tak podivně 30. srpna 2006, a jelikož se třicátého už blíží, to je důvod, proč jsem zvolila právě něco, co se týká Tamary a jejího počátku v seriálu. Konkrétně jde o první veřejnou akci, které se Tamara zúčastnila po boku svých Bones kolegů jako zástupce seriálu, a tou je červencový letní FOX TCA večírek pro tisk. S Tamarou na něj dorazili Emily Deschanel, David Boreanaz a Eric Millegan.

Všechny fotky si můžete prohlédnout v galerii:


Krom toho by mě ale docela zajímalo, jak to máte s Cam vy? Měli jste ji rádi hned od začátku nebo si vás získala až později? Já osobně ji z počátku moc nemusela, především kvůli jejímu vztahu s Boothem... to je takový ten zvyk nesnášet každého, s kým Booth nebo Brennanová chodili, než se dali dohromady. :D Časem tohle však odeznělo a teď už by mi přišlo těžké uvěřit, že by Cam někdo neměl rád. Za sebe jsem rozhodně ráda, že Tamara u seriálu zůstala a Cam doplňovala příběh až do samotného konce.

David Boreanaz: SEAL Team - David & Ian

23. august 2017 at 21:04 | bones-czech.blog.cz |  DB: SEAL Team

Už jsem zmínila, že aktuální pátou epizodu Davidova nového seriálu režíruje Bones producent/přední režisér Ian Toynton, který byl u Bones od třetí série, takže byl opravdu důležitou součástí seriálu. I proto mě osobně tato zpráva velmi potěšila a o to víc fotka s ním, kterou David včera sdílel. Navíc tam David vypadá opravdu skvěle. K fotce napsal: "Věci se možná mění, ale bratrství a přátelství vždy zůstává stejné."

A tohle už mimo tu fotku, právě jsem se dozvěděla, že blog někdo nominoval na Blog Summer Awards v osmé kategorii "Nejlepší seriálový blog." Z čehož jsem dost překvapená, vůbec bych to nečekala, ale je to strašně milé, ať už k tomu došlo jakkoliv. Popravdě jsem ani netušila, že něco takového probíhá, ale pokud se vám chce pro Bones-Czech hlasovat můžete tak udělat na této adrese [musíte však hlasovat v každé kategorii, ale máte také možnost zvolit 'nechci hlasovat'].

david-ian.jpg

GALLERY LINK:

Info: Galerie na SoSugary

22. august 2017 at 21:18 | bones-czech.blog.cz |  info/news
Dnes tu mám v prvním řadě informativní článek, který je z části už bezpředmětný, ale stejně jsem o tom oficiálně ještě nepsala, tak mám pocit, že musím...

... ale ještě předtím, pokud jste právě dokoukali finále jedenácté série režírované Davidem Boreanazem, a bylo to třeba poprvé, připomínán pár rozhovorů o událostech epizody z minulého roku: s Jonathanem Collierem, s Michaelem Petersonem, a nakonec s Ericem Milleganem (Zack).

... a teď už k věci --


Jak jste si tedy jistě již všimli, založila jsem externí Bones galerii. V první řadě z technických důvodů, ale také kvůli tomu, že není místo, kde by byly všechny fotky spojené se seriálem na jednom místě a nějak přehledně - snad jen tady na blogu, ačkoliv to není úplně ideální, vždy jsem se snažila, aby to bylo co nejpřehlednější, jak to v daných podmínkách šlo. Takovou galerii jsem chtěla mít už hodně dávno, ale vždy jsem na to byla moc líná. No, ironicky jsem to udělala teď po skončení seriálu... ale k tomu mě dokopaly zmíněné technické důvody. No, dost tedy k úvodu.

Několik článků s odkazy na fotky nahrané v galerii jsem již přidávala, tak doufám, že jste se někteří třeba již zorientovali. Pokud ne, není v tom nic složitého; hlavní stránka je rozdělená na pět kategorií: herci zvlášť (tedy fotky z akcí, photoshooty, jiné projekty a další herců individuálně), dále seriálová kategorie, která je rozdělená na jednotlivé série a jsou tam promo fotky a fotky z natáčení), dále pak společné fotky herců z akcí, photoshootů a jiné, předposlední kategorií jsou pak fotky z různých časopisů, ať už k seriálu, či herců zvlášť, a nakonec fotky, které nešly zařadit do žádné z kategorií. V podstatě je to stejné jako tady, jen snad víc přehledněji (ale tedy anglicky, aby k tomu měli přístup fanoušci odkudkoliv - ačkoliv mám dojem, že by se jazyk galerie měl přizpůsobovat nastavení vašeho prohlížeče, takže teoreticky byste to měli vidět ve svém jazyce...

Momentálně galerii obsahuji již asi 900 alb, dohromady přes 13 tisíc fotek. Což samozřejmě není malé množství, pokud byste chtěli vidět všechny fotky a procházet to přes alba by mohlo být docela hrozné, takže proto upozorňuji na možnost shlédnutí nejnovějších obrázků - last uploads v horní liště pod záhlaví. Tato možnost je v každé kategorii, albu a na hlavní stránce. Takže si třeba můžete otevřít herce na akcích v roce 2014 [což jsem nahrála zrovna včera] a buď si můžete prohlédnout každé album zvlášt, nebo všechny fotky nahrané v dané kategorii od nejnověji nahrané fotky po tu nejstarší - právě kliknutím na last uploads/nejnovější obrázky.

Tak to jen pro případ, že s takovou galerií nemáte zkušenost. :) Jak už jsem zmínila, v tuto chvíli je tam přes 13 tisíc fotek, takže je tam většina. Ze samotného seriálu nebo čehokoliv spojeného s tím, tak chybí už jen fotky k jednotlivým epizodám, což jsem si říkala, že klidně počká. Co se týká herců, u všech už je něco, u většiny všechno, kromě Davida a Emily. Oni dva mají fotek nejvíc, proto jem si je nechala na konec a budu je nahrávat postupně pomalu. U Emily jsou tam alespoň už profesionální fotky, u Davida pouze osobní fotky a fotky z akcí za rok 2017. A samozřejmě u každého herce jsou fotky jen z několika jiných filmů a seriálů, ne ze všeho, ale to jsem nikdy neměla ani tady, tak třeba je to cíl do budoucna, ale rozhodně to není priorita (s výjimkou nových projektů).

Teď druhá čas této informace je taková menší omluva. Asi je vám jasné, že uložit a nahrát takové množství fotek nasbírané za dvanáct let vysílání seriálu není úplně jednoduché a rychlé. Ale já to chtěla mít "z krku" co nejdřív, hlavně než začně zase nový semestr, takže jsem tomu věnovala většinu svého volného času za počítačem. Kvůli tomu jsem docela flákala blog samotný, a bohužel také ty vaše, protože mi na to už pak nezbýval čas. Takže se moc omlouvám. Teď si dám od nahrávání zbylých fotek na chvíli pauzu, protože to bylo docela únavné a žrout času. Proto zas na chvíli budu kašlat na nahrávaní a zaměřím se víc na blogu, a vynahradím vám ty návštěvy. :)

Myslím, že tohle už je dlouhé dost, takže se pro dnešek rozloučím a děkuji za trpělivost!

David Boreanaz: SEAL Team - On The Set

21. august 2017 at 23:47 | bones-czech.blog.cz |  DB: SEAL Team

Do galerie jsem nahrála čtrnáct nových fotek z natáčení dalších epizod SEAL Team, z nichž osm jsou screenshoty z Instagram stories. Najdete je kliknutím na náhledy či odkaz. Zajímavostí je, že minimálně jednu epizodu natáčel Gil Darnell (ačkoliv není na fotkách), který si zahrál v jedenácté sérii Bones fotografa a mentora Angely Sebastiana, a aktuální epizodu (tuším pátou) režíruje Ian Toynton! Jeden z producentů a hlavní režisér Bones.

seal-team_28929.jpg seal-team_281629.jpg seal-team_28129.jpg seal-team_28629.jpg seal-team_28429.jpg

GALLERY LINK:

Michaela Conlin at A Current Affair (March 23, 2013)

20. august 2017 at 12:26 | bones-czech.blog.cz |  candids Michaela

Před pár dny jsem náhodou narazila na tuhle fotku Michaely Conlin, kterou si nepamatuji, že bych předtím viděla, nevím, jak vy. Není však úplně nová, je z roku 2013, konkrétně z 23. března, z obchodu s vintage oblečením A Current Affair.

a-current-afair-march-23-2013.jpg

GALLERY LINK:

Tamara Taylor - Altered Carbon - On The Set

17. august 2017 at 19:25 | bones-czech.blog.cz |  - ttaylor career
Objevila se jedna fotka Tamary Taylor z natáčení seriálu Altered Carbon, o kterém jsem psala před pár měsíci, nějaké stručné informace najdete na levé straně v menu.


Tamara Taylor attends Maison St-Germain LA debut (Aug 2)

16. august 2017 at 0:29 | bones-czech.blog.cz |  TT - events 2017

Tamara Taylor se druhého srpna zúčastnila večírku Maison St-German na oslavu stejnojmenného francouzského likéru. V galerii si můžete prohlédnout patnáct fotek Tamary za akce.

825808578.jpg 825980600.jpg 825857382.jpg 825857410.jpg 825857264.jpg

GALLERY LINK: