TV Guide: David Boreanaz hovoří o novém seriálu SEAL Team

7. september 2017 at 20:52 | bones-czech.blog.cz |  interviews
Když došlo na hledání hlavní postavy do nového vojenského drama stanice CBS, producenti potřebovali někoho s velkou silou a obrovskou zranitelností, aby ztvárnil vůdce týmu Jasona Hayese. To našli v Davidovi Boreanazovi. "David má tu vzácnou schopnost vyjádřit obojí zároveň," říká výkonný producent Ed Redlich. "Vše, čím si Jason Hayes prošel jako voják, se dá vyčíst v jeho očích - a ty malé pochybnosti, které začíná mít ohledně svých vlastních schopností vyrovnat se s nekončícím trauma války."

V čem vás SEAL Team zaujal, že jste se rozhodl vrátit se do televize tak rychle? Sotva jste si dal pauzu!
V dnešním televizním prostředí existuje tolik seriálů. Může to být docela zastrašující. Ale SEAL Team ke mně promluvil. Přitahoval mě ten element bratrství - udržování týmu pohromadě a prožívání misí, návrat domů a přežití, být tu jeden pro druhého. Pak jsem se setkal s výkoným producentem Chrisem Chulackem a jeho úhel pohledu byl prostě skvělý. Místo, kde měli natáčet, mi ale nevyhovovalo, tak jsem řekl ne, děkuji, a oni šli za někým jiným. Mezitím jsem přemýšlel nad tím, proč jsem se té postavy vzdal. Věci se změnili a o dva dny později jsem byl v New Orleans na lodi a ve výstroji.

Jaký je Jason muž?
Jason Hayes je vůdce týmu SEALs s chybami, ale snaží se vše zvládat [osobně]. Cítí se velmi pohodlně na misích. Žije nimi - být v armádě je jeho láskou, jeho vášní. Když se vrátí domů, těžko se vyrovnává s jistými věcmi, jako vztahy. Má dvě děti, prošel si odloučením [od manželky] a je to hypersenzitivní chlap.

Jason se svými problémy chodí na terapii. Co tam s ním vidíme, co nevidíme za jiných okolností?
Má posttraumatickou stresovou poruchu, takže tam od něj uvidíte hodně zranitelnosti. Bude schopný otevřeně mluvit o svém zemřelém kolegovi Nateovi [Daniel Gillies]. Ta terapie je velmi důležitá.

Prošel jste kvůli roli nějakým speciálním výcvikem?
Moc ne! Jsem zběhlý v mnohých fyzických aspektech. Jde opravdu o pohyb a cítit se pohodlný s výbavou na sobě. Nasadit si uniformu, po chvíli už víte, co kde je: hodinky, boty, zbraň. A pak jsem zůstal ve formě, hraním hokeje.

Na seriálu pracuje bývalý člen SEAL jako technický poradce. Kolik toho sdílel ohledně daně, kterou si tahle práce vybírá na člověku?
Náš konzultující producent Mark Semos měl velký vliv na tom, že jsem do seriálu šel [a na pochopení těchto mužů]. Řekl mi: chlapi od SEAL jdou do toho naplno. Když si dají tequilu, vypijí celou láhev. Mark má stále v telefonu čísla členů týmu, o které přišel. Ještě si tu ztrátu nedokáže přiznat. Ani nevím, kdy toho bude schopný.

Jaká je atmosféra mezi vámi a vašimi kolegy za kamerou?
Všichni už byli v New Orleans, když jsem tam dorazil natáčet pilot, ale byli velmi podporující. Chtěl jsem je všechny prostě obejmout a říct "pojďme na to." Bylo tu hodně smíchu. Což je dobře, protože děj seriálu je dost intenzivní.

Režíroval jste epizody svých předchozích dvou seriálů, Angel a Bones. Plánujete to samé i v SEAL Team?
Jo, myslím, že k tomu dojde; nejdřív chci ale rozjet seriál. Natáčíme pět dní v terénu, tři dny ve studiu, což je zcela odlišné od Bones. Je to velmi náročený seriál. Ale je také vzácný, takže tomu musíte pečlivě upravit způsob, jakým ho natáčíte a jeho tempo.

source: tvguide
 


Comments

1 Janka Janka | 7. september 2017 at 23:09 | React

David je neskutočný profík. A stále sa potvrdzuje to, čo o ňom hovorila Emily. Ten chlap žije len prítomný okamih a veľmi veľmi intenzívne. Táto rola mu veľmi sedí. Som zvedavá, aký bude mať seriál ohlas.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama